5.8 C
Skopje, NM
22/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

ZYRTARE: Poirier kundër McGregor me 10 korrik 2021

UFC ka konfirmuar që meçi i tretë i shumë pritur mes Dustin Poirier dhe Conor McGregor do mbahet.

Ishte irlandezi që para dy ditëve përmes një postimi në rrjetin e tij social në ‘Tëitter’ njofoi se nuk do përballet me Poirier.

Mirëpo, sot (e mërkurë), UFC në Facebook ka konfirmuar që dy palët kanë nënshkruar marrëveshjen dhe përballja e tretë do zhvillohet me 10 korrik 2021.

“Është nënshkruar. Dustin Poirier kundër Conor McGregor 3 është zyrtare për UFC 264 në Las Vegas”, shkruhet në njoftim.

It's signed! Dustin Poirier vs Conor McGregor 3 is official for #UFC264 in Las Vegas!

Posted by UFC on Wednesday, April 14, 2021

Kujtojmë, se McGregor fitoi përballjen e parë, kurse në atë kthyese që momentalisht është ndeshja e fundit mes të dyve fitues doli amerikani.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com