1.8 C
Skopje, NM
25/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

ZYRTARE: LaMarcus Aldridge pensionohet nga basketbolli

Basketbollisti i njohur i NBA, LaMarcus Aldridge ka njoftuar pensionimin.

Aldridge që ishte pjesë e Brooklyn Nets ka vendosur të pensionohet shkaku i problemeve me zemër.

Ai përmes një postimi në rrjetet sociale tha se do vendos shëndetin dhe familjen së pari, andaj erdhi vendimi i pensionimit.

“Për 15 vite, e kam vendosur basketbollin të parin dhe tani është koha të vendosi shëndeti dhe familjen së pari”, shkroi ai.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com