33.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Sport-al

ZYRTARE: Barkley kalon te Aston Villa

Ross Barkley ka kompletuar transferimin e tij te Aston Villa.

Mesfushori i Chelseat do të huazohet për një sezon në klubin ku asistent është legjenda e Bluve, John Terry.

Barkley nuk kishe vend në formacionin e Frank Lampard, pas blerjeve që bëri klubi londinez në afatin kalimtar të verës.

Kësisoj, zgjedhja më e mirë për të ishte për të kërkuar minuta në një klub tjetër, dhe ai zgjodhin Aston Villën.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More