2.8 C
Skopje, NM
24/09/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Zvicra zbulon listën, mungon Andi Zeqiri

Kombëtarja e Zvicrës ka publikuar listën me lojtarët e ftuar për ndeshjet e tetorit, pjesë e saj nuk është Andi Zeqiri.

Andi Zeqiri, ka qenë pjesë e Zvicrës U21, ndërsa së fundi është lidhur me kalimin te Kosova.

Edhe pse babai i tij ka konfirmuar ardhjen te Kosova, në Zvicër besojnë se ai do të zgjedh ‘helvetët’.

Në listën për ndeshjet e tetorit, Andi Zvicra nuk bëjnë pjesë te Zvicra.

Në listë, pas një kohe të gjatë është rikthyer Xherdan Shaqiri.

Pjesë e saj janë edhe Granit Xhaka dhe Admir Mehmeti.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com