22.4 C
Los Angeles
November 30, 2021
DailyNews – MK
Maqedoni

Zv.ministri i brendshëm Nazim Bushi shprehë ngushëllime për aksidentin në Bullgari

Shkup, 23 nëntor – Zv.ministri i punëve të brendshme, Nazim Bushi ka shprehur ngushëllime të thella për familjarët e viktimave të cilët humbën jetën në aksidentin me autobus që ndodhi në Bullgari, informon Zhurnal.

Bushi lutet që Allahu i Madhërishëm viktimat t’i përfshijë në mëshirën e tij të pakufishme, ndërsa familjarëve t’u falë durim.

https://www.facebook.com/nbushiii/posts/410051814184311

Related posts

KRRE e fitoi statusin e vëzhguesit në Agjencinë për bashkëpunim të rregullatorëve energjetikë të BE-së

admin

Besimi: Pa konsensus politik nuk ka projekte të reja, investime dhe rritje ekonomike

admin

Qeveria serbe: Ballkani i Hapur do të kontribuojë për bashkëpunim më të mirë të Serbisë, Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë

admin