9.8 C
Skopje, NM
24/10/2021
DailyNews.mk
Maqedoni

Zudi Koka: Po të mos ishte ASH, vota ime do të shkonte për Sermine Purrinin

Shkup, 27 shtator – Bartësi i listës së koalicionit ASH-AAA në Çair, Zudi Koka, ka folur në superlativ për Sermine Purrinin, bartëse e listës së BDI-së, shkruan Fate.mk.

“Po të mos ishte ASH, vota ime do të shkonte për Sermine Purrinin”, ka deklaruar Koka në Tv21.

Sermine Purrini është drejtoreshë e Qendrës Informative Kulturore në Shkup. Kjo qendër me vite menaxhohet me shumë sukses dhe organizon evenimente të shumta kluturore. Purrini mund të themi se është një nga femrat e suksesshme shqiptare në Maqedoni.//Fakte.mk

https://www.facebook.com/tv21hd/videos/4429174093839106/

Related posts

Pranohet ankesa e ASH-AAA-së, në Dibër do të ketë rivotim në një vendvotim

Admin

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickoski në takime me qytetarët e Peshtanit, Raçës, Elshanit

Admin

Forumi i gruas dhe ai rinor i BDi- Çair, organizuan marshin e blertë (FOTO)

Admin

Presidenti Pendarovski u ndau certifikata pjesëmarrësve të Shkollës së parë për politika

Admin

Vodno e mesme përmes shtegut për biçikletë lidhet me qendrën e Shkupit

Admin

Zaev: Vlerat e OKB-së ngelen të përjetshme dhe aktuale

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com