13 C
Los Angeles
December 3, 2021
DailyNews – MK
Maqedoni

“Zoki, Zoki”, Zaev pritet me duartrokitje dhe brohoritje në selinë e LSDM-së

Shkup, 9 nëntor – Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev sot në selinë e partisë është pritur me duartrokitje dhe brohoritje. Të pranishmit gjatë arritjes së Zaev në ambientet e selisë kanë bërtitur “Zoki,Zoki,Zoki”.

Ndryshe, LSDM-ja po mba mbledhjen e Këshillit Ekzekutiv dhe atij Qendror, për të diskutuar për gjendjen politike në vend, por edhe për dorëheqjen e paralajmëruar nga kryeministri Zoran Zaev.

Related posts

MPJ bën thirrje çdo komunë ta respektojë emrin kushtetues të vendit

admin

Dimitrov- Vetington: Vazhdon bashkëpunimi me IRI-n në fushat me rëndësi strategjike

admin

Takim i kryetares së Këshillit gjyqësor, Cërvenkovska me euroambasadorin Gir

admin