5.8 C
Skopje, NM
22/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Zidane merr rezultatin e testit për Covid-19

Zinedine Zidane pas testimit që ka pasur pasi që kishte pasur kontakt me një person të prekur me virusin, ka rezultuar negativ për Covid-19.

Ai ishte izoluar ditë më parë dhe tani La Liga e ka njoftuar se mund të dal nga izolimi dhe të kthehet e të udhëtojë me klubin për ndeshjen e ardhshme.

El Chiringuito ka raportuar se trajneri i Los Blancos ka të drejtë të udhëtojë me ekipin për ndeshjesn ndaj Osasunas.

Francezi do ta udhëheqë skuadrën e tij në seancën stërvitore të paraparë për orën 16:00.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com