22.7 C
Los Angeles
August 12, 2022
DailyNews – MK
Maqedoni TOP LAJM

Zhurnal mëson / Orhan Murtezani drejtor i MEPSO-së?

Shkup, 5 dhjetor – Agjencia e Lajmeve Zhurnal nga burime brenda partisë së AlterNativës mëson se drejtor i MEPSO-së, do të emërohet Orhan Murtezani.

Ndryshe sot kryeministri Zoran Zaev dhe kryetari i Alternativës, Afrim Gashi nënshkruan marrëveshjen zyrtare për hyrjen e Alternativës në Qeveri.

Related posts

VMRO-DPMNE: LSDM dhe BDI duan ta shpërblejnë Joveskin përshkak se u’a mbuloi krimet

admin

Editorial/ A po tenton Mickoski të vijë në pushtet “me foret” e Micotakisit në Greqi?

admin

LSDM: Mickoski në Budapest për të marr udhëzime nga Gruevski

admin