22.4 C
Los Angeles
November 30, 2021
DailyNews – MK
Kronika

Zhduket një vajzë në Viti

Një vajzë nga fshati Binqë e Vitisë është larguar nga shtëpia e saj me datë 21 nëntor 2021, dhe ende nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Rastin në polici e ka paraqitur nëna e saj.

“Me 22.11.2021 një femër kosovare ka raportuar se vajza e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend-ndodhjen e saj. Rasti në procedurë hetimore”, thuhet në raport. 

Related posts

Policia deklarohet për shpërthimin e ndodhur në Fushë-Kosovë

admin

Gjendet një person pa shenja jete në Gjilan

admin

Tetë persona të lënduar nga aksidenti në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë

admin