18.1 C
Los Angeles
October 3, 2022
DailyNews – MK
Showbiz

Zbulohet roli i Jonida Vokshit në “Big Brother VIP Kosova”

Prej kohësh është konfirmuar që në vjeshtë do të fillojë reality-show “Big Brother VIP Kosova”.

Pas këtij lajmi në mediat online janë krijuar raportime e spekulime të shumta lidhur me këtë spektakël dhe fytyrave publike që do marrin pjesë.

E postimi i fundit i aktores dhe prezantueses Jonida Vokshi ku i “përgjigjej” thirrjes së produksionit krijoi hamendësime të shumta në publik se cili do ishte roli i saj.

Para pak minutash përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram dhe faqen zyrtare të “BBVK”  është konfirmuar se ajo do të drejtojnë netët “prime” të këtij spektakli së bashku me Alaudin Hamitin.

https://www.instagram.com/p/Cifp-n-o4hy/?utm_source=ig_embed&ig_rid=fe245160-256e-4a98-8c39-e215a9503377

“Jonida Vokshi do të jetë bashkë-prezantuese në skenë përkrah Alaudin Hamitit në moderimin e sezonit të parë të “Big Brother VIP Kosova”, thuhet në postim.

Related posts

Me plot stil e në formë të mirë, Elita Rudi merr vëmendje në setin e ri fotografik

admin

Abdixhiku në “Sunny Hill” me ambasadorin e Britanisë: Dua Lipa, pasuri e përbashkët e dy vendeve tona

admin

Yll Limani kapet në befasi, fansja ngjitet në skenë në mes të performancës! Reagimi i artistit bën xhiron e rrjetit

admin