12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Zbulohet e ardhmja e Ibrahimovic

Zlatan Ibrahimovic pritet të rinovojë kontratën e tij me klubin e AC Milan.

Corriere della Sera raporton se Ibrahimovic do të rinovojë kontratën me Milanin, që do ta mbante atë në San Siro për një vit tjetër.

Kontrata e tij pritet që të ndryshohet dhe kësisoj ai do të marrë 7 milion euro në sezon.

Rosonerët mund të rinovojë me suedezin pa humbur mundësinë për të blerë një qendërsulmues të ri i cili mund të zëvendësojë 39-vjeçarin me kalimin e kohës.

Ibrahimovic ka dëshmuar veten e tij këtë sezon, duke qenë golashënuesi më i mirë për klubin me 15 sosh.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com