1.8 C
Skopje, NM
25/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Ylli televiziv bën të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo derisa shëtitet me Lamborghini në Beverly Hills

Kylie Jenner tregoi barkun e sheshtë në bluzë të shkurtër e xhinse blu.

Kylie Jenner u pa të enjten pasdite duke lënë Matsuhisa në Beverly Hills, shkruan Daily Mail.

Personaliteti 23-vjeçar i rrjeteve sociale duket se po shijonte motin me diell në Kaliforni, ndërsa doli nga restoranti dhe u fut në makinën e saj.

Ylli i televizionit  dhe shoqja e saj, Stassie Karanikolaou u panë së bashku, derisa Kylie kishte vendosur një maskë kafe.

Jenner ishte veshur me një bluzë shumëngjyrësh që ekspozonte barkun e saj të tonifikuar.

Ajo gjithashtu kishte veshur një palë xhinse blu, të cilat ia theksonin në mënyrë të dukshme pjesën e pasme të saj.

Kylie e kombinoi veshjen me një palë atlete të bardha dhe një çantë që kombinohej me këtë veshje.

Më pastaj, Kylie me një foto nga rezidenca e saj luksoze njoftoi se po bën një “Giveaway”.

Related posts

Martohet vajza e Paul Walker, Vin Diesel e përcjell në altar

Admin

Ende asnjë kallëzim penal për rastin! Ekspertët ligjorë tregojnë se çfarë mund të ndodhë me aktorin Alec Baldwin pas vrasjes aksidentale

Admin

Bora Zemani futet në Big Brother VIP, plotë emocione, puthje e përqafime në takimin me ish të dashurin Donald Veshaj

Admin

Kim Kardashian falënderon fansat për dashurinë e dhuruar edhe urimet për ditëlindjen e 41-të

Admin

Enca provokon nga Dubai, ekspozon gjoksin në dekoltenë e hapur

Admin

Adele kryeson top-listat me “Easy On Me”, shitjet më të larta në javën e parë për një këngë në pesë vjet

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com