33.3 C
Los Angeles
August 8, 2022
DailyNews – MK
Showbiz

Ylli Limani e Elvana Gjata përformojnë në “Sunny Hill”, “elektrizohet” publiku

Sonte është duke u mbajtur nata e parë e festivalit “Sunny Hill” në Parkun e Gërmisë në Prishtinë.
Numër i madh i qytetarëve janë duke ndjekur përformancat e artistëve të njohur vendor e ndërkombëtarë.

Yll Limani e Elavana Gjata janë dy nga këngëtaret që përformuan hitet e tyre në skenën gjigante.

Gjatë përformimit të tyre, siç shihet në videot e postuara nga vet “Sunny Hill” në Instagram atmosfera u ndez dhe ishte në kulmin e saj.

Rikujtojmë se ky festival do zgjas deri me datë 7 Gusht .

Related posts

Hailey Bieber zgjedh të vishet me kreacionin e dizajneres shqiptare, Nensi Dojaka

admin

Mori vëmendje të madhe që në fëmijëri me paraqitjen në serialin “Friends”, aktori Cole Sprouse: Fama është traumë

admin

Kush janë gratë më të zgjuara dhe të bukura të politikës shqiptare? Na e tregon Grida Duma

admin