28.5 C
Los Angeles
August 9, 2022
DailyNews – MK
Sport-al

Ylli i Kosovës konfirmon ftesën e Challandesit për ndeshjet e nëntorit

Ylli i Kombëtares së Kosovës, Florent Hadërgjonaj ka konfirmuar ftesën nga përzgjedhësi Bernard Challandes, për sfidat e nëntorit.

Kosova do zhvillojë tri ndeshje tejet interesante në nëntor, dy prej tyre në Ligën e Kombeve dhe një miqësore.

Hadërgjonaj përmes një postimi në Facebook, ka bërë të ditur që është ftuar nga tekniku zviceran.

Ndërkohë, kujtojmë se Kosova me 11 nëntor është mysafirë i Shqipërisë, pastaj zhvillon ndeshjet ndaj Sllovenisë dhe Maldovisë.

Related posts

E konfirmon Paul: Jemi në bisedime që të përballem me McGergorin

admin

Bayern Munich synon transferimin e yllit të Moenchegladbach

admin

Formacionet zyrtare: Shqipëri – Bjellorusi

admin