5.8 C
Skopje, NM
22/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Ylli i “Bridgerton” tregon si i realizuan skenat e seksit në serial

Aktorja thotë se ‘koordinatori i intimitetit’ ndihmoi në krijimin e atyre skenave të seksit, për të cilat po flasin të gjithë.

Seriali i ri i Netflix “Bridgerton” është i nxehtë në më shumë mënyra, shkruan CNN.

Drama e periudhës së prodhuar nga Shonda Rhimes është bërë shfaqja e fundit, e cila ka shumëllojshmëri të kastit (Mbretëresha Britanike Charlotte është me ngjyrë dhe luhet nga aktorja Golda Rosheuvel) deri në atë se a do të ketë një sezon të dytë.

Por, skenat e seksit gjithashtu kanë tërhequr vëmendjen e publikut dhe sipas një prej yjeve të shfaqjes, krijimi i tyre nuk ishte aq i lehtë sa e bën atë të duket.

Phoebe Dynevor luan rolin kryesor të Daphne Bridgerton dhe i tha revistës Grazia se skena e parë që ajo xhiroi ishte një skenë grafike, të cilën e ndihmoi koordinator i intimitetit.

“Dhe ishte kaq e mrekullueshme, sepse ndjehej e sigurt dhe argëtuese: ju e koreografoni atë si një marifet ose një vallëzim,” tha ajo. “Është çmenduri për mua që nuk ka qenë aty në të kaluarën. Unë kam bërë skena seksi më parë që nuk mund ta besoj se i kam bërë: ishte vetëm pesë ose gjashtë vjet më parë, por nuk do të lejohej tani”.

Dynevor tha që Page ishte “kast i përsosur” dhe kishte një mesazh për ata që mendojnë se personazhet me ngjyrë në një seri të epokës Regency janë joreale.

Related posts

Kim Kardashian feston ditëlindjen e 41-të, familjarët e urojnë me fotografi të vjetra

Admin

“Mbarova mbas teje”/ Fifi i këndon Granitit, banorët brohorasin

Admin

Wanda Nara pranon se ka tradhtuar në të kaluarën

Admin

Ekipi i Dua Lipës do të ndihmojë në përzgjedhjen e këngëtarit për të përfaqësuar Mbretërinë e Bashkuar në “Eurovision 2022”

Admin

“Familjen time e ruaj vetë nga bushtrat” – Wanda ribashkohet me Icardin

Admin

Arbenita Ismajli duket në formë të mrekullueshme në pozat e reja e veshur në të zeza

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com