12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Ylli i Barcelonës kërkon largimin në verë: Shpresoj shumë që të ndodh

Mbrojtësi i Barcelonës, Jean-Clair Todibo ka befasuar me deklaratën e fundit.

Lojtari që ka kaluar shumicën e kohës huazim te skuadrat, si Toulouse, Schlake dhe Benfica, në të cilat nuk gjeti formën dhe ishte vërtetë dështim, por tani është duke luajtur si titullar te Nice.

Së fundmi, i pyetur për të ardhmen, Todibo tha se shpreson që të largohet nga Barcelona.

“Nuk e di çfarë do ndodh sezonin e ardhshëm, por është ambicie e imja. Shpresoj shumë që të ndodh”.

“Paraqitjet e mia individuale do vendosin nëse qëndroj ose jo. Asgjë s’ka mbaruar”, deklaroi ai.

Ai gjithashtu kishte deklaruar se nuk i intereson nëse Barcelona eliminohet ose kualifikohet në raundin tjetër të Ligës së Kampionëve.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com