1.8 C
Skopje, NM
25/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Xhaka: Duhet të fitojmë ndeshje pas ndeshje

Granit Xhaka ka një paralajmërim për bashkëlojtarët e tij nëse duan të arrijnë diçka këtë sezon.

Xhaka pas ndeshjes ndaj Leicesterit, të cilën Arsenali e fitoi me rezultatin 3-1 në King Power Stadium, pati një mesazh për bashkëlojtarët e tij.

Xhaka deklaroi se “The Gunners” kanë kualitetin të ngjiten lartë në tabelën e Premierligës.

“Duhet të fitojmë ndeshje pas ndeshje, jo vetëm për tre ndeshje, jo për katër, por duhet ta bëjmë vazhdimisht”, tha ai.

“Dhe me këtë energji, me këtë shpirt skuadre, atëherë do mund të bënim diçka”, tha Xhaka.

“E dinim që do e kishim të vëshirë pas Europa League, pas udhëtimeve dhe gjithçka tjetër. Pikë të rëndësishme për ne”, përfundoi Granit Xhaka.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com