30.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Wanda fotografohet në çaste romantike më Icardin

Wanda Nara ndau një fotografi romantike me partnerin.

Wanda Nara është shumë aktive me fotografi të reja, në të cilat komentohet shumë për ekspozimin e linjave trupore.

Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi, ku shfaqet në përqafim të partnerit të saj, futbollistit Mauro Icardi.


Çifti po shkëmbenin puthje pasionante në një mbrëmje në qytet, teksa partnerja e futbollistit ishte veshur me shumë stil.

Wanda Nara është aktive edhe me fotosesione të reja, teksa është bërë imazh i shumë brendeve.

View this post on Instagram

Fashion week Paris 🖤

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Related posts

Wanda Icardi vë në fokus linjat trupore me bikinit e kuqe

Admin

Bella Hadid shkëlqen me figurën e saj të tonifikuar në rroba-banje

Admin

Adele konfirmon romancën e re me Rich Paul teksa u panë në një takim romantik

Admin

Beatrix Ramosaj thekson këmbët me veshjen e shkurtër

Admin

Bebe Rexha e shqetësuar për përmbytjet dhe ndryshimet klimatike: Nëse nuk e besoni që kjo po ndodh, atëherë jeni idiot

Admin

Adriana Lima pozon krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More