15.8 C
Skopje, NM
28/09/2021
DailyNews.mk
Maqedoni

VMRO-DPMNE: Populli dëshiron dorëheqjen e Zaevit që të ketë hetim objektiv

Shkup, 11 shtator – Populli nuk dëshiron teatër nga Zaev, dëshiron dorëheqje që të ketë hetim objektiv,

Dorëheqja e ofruar nga Filipçe u detyrua për shkak të presionit nga njerëzit. Udhëzimet partiake për mbrojtjen e Filipçes në rrjetet sociale tregojnë se Zaev nuk e merr seriozisht detyrën e aksidentit në Tetovë.

Hetimi mund të jetë objektiv vetëm nëse Filipçe, Artan Grubi dhe Zaev japin dorëheqjen në mënyrë që të mos ketë ndikim politik në vetë hetimin në të cilin humbën 15 jetë.

Zaev të mos fshihet, port ë dale dhe të japë përgjigje. Heshtja sjell mosbesim dhe tregon se mbulohen dhe fshihen dëshmitë.

Related posts

Forum i sigurisë në Ohër: Qasje kolektive për përgjigje të suksesshme ndaj kërcënimeve të reja të sigurisë

Admin

Borrell për B.Perëndimor: Është në zemër të Evropës, kemi përgjegjësi për paqe

Admin

Regjistrohet tërmet në Maqedoni

Admin

Ziadin Sela: Pas zgjedhjeve lokale do të rrëzohet kjo qeveri!

Admin

Bexheti: Gasifikimi i Tetovës një projekt gjigant që do e realizojmë për qytetin tonë (VIDEO)

Admin

Zudi Koka: Po të mos ishte ASH, vota ime do të shkonte për Sermine Purrinin

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com