19 C
Skopje, NM
12/04/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Selena Gomez zbulon datën e lansimit të mini-albumit të parë në gjuhën spanjolle

Selena po vjen me album të ri.

Këngëtarja e njohur Selena Gomez ka finalizuar mini-albumin e saj të ri, për të cilin tashmë ka edhe një datë.

Ajo ka njoftuar se albumi i ri me titull “Revelacion” do të publikohet më 12 mars dhe do të përmbajë gjashtë këngë.

Ky njëherësh është ep-i i parë i saj në gjuhën spanjolle, ndërsa e paralajmëroi me një imazh me gërsheta.

Pas kësaj, Selena reklamoi buzëkuqin e ri të markës së saj Rare Beauty, ku u shfaq me një imazh atraktiv.

28-vjeçarja kishte veshur një bluzë të zezë, ndërsa flokët i kishte lëshuar në kraharor dhe kishte vendosur një palë vathë diamanti.

Ajo nisi biznesin e saj me produkte të bukurisë në shtator të vitit të kaluar, fillimisht produktet e saj shiteshin përmes markës Sephora. 

Related posts

Alketa Vejsiu tregon se a do t’i rikthehet sërish muzikës?

Lea Musliju

Fustani i hapur i zbulon shumë Kyliet, fokuson të pasmet në pozat provokuese

Lea Musliju

Një vit pas publikimit, Dua Lipa numëron suksese të reja me albumin “Future Nostalgia”

Lea Musliju

Demi Lovato e tronditur pasi dëgjoi lajmin për gjendjen e DMX

Lea Musliju

Kida zgjedh destinacionin e pëlqyer të VIP-ve për pushime

Lea Musliju

“Kam pasur një natë të vështirë”, Alketa rrëfen momentin më të sikletshëm në skenë

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More