18 C
Skopje, NM
03/03/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Rita Ora shënon 9 vite nga suksesi i këngës “Hot Right Now”

Në vitin 2012 ka publikuar projektin më të cilin edhe arriti të debutoi në skenën muzikore.

Fansat e këngëtares e kanë publikuar suksesin e saj në Instagram duke ia huq paksa.

Ata kanë shkruar se janë 8 vite që nga koha kur Rita ishte numër një në listën e këngëve në “Singles Chart” mirëpo motra e këngëtares e ka përmirësuar.

Ajo e ka publikuar në Instagramin e saj, duke shkruar: “8 vite, wow janë aktualisht 9 por 2020 nuk numërohet”, ka shkruar Elena Ora duke e shoqëruar me emotikona duke qeshur.

Ndryshe, “Hot Right Now” i Ritës ishte në bashkëpunim me Dj Fresh që deri më sot ka arritur 74 milionë shikime në YouTube.

Related posts

“Mono”, vjen nga Kastro Zizo, Alban Kondi dhe Bojken Lako

Lea Musliju

Selena Gomez zbulon datën e lansimit të mini-albumit të parë në gjuhën spanjolle

Lea Musliju

Meghan Markle e trishtuar nga raporti i ankesës për ngacmim

Lea Musliju

Rita Ora ndan të tjera imazhe nga paraqitja në “The Tonight Show”

Lea Musliju

Dua Lipa në kampanjën e video-lojës FIFA 21 të PlayStation me mesazh kundër racizmit

Lea Musliju

Aktorja e njohur shtatzënë për herë të tretë

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More