19 C
Skopje, NM
12/04/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Publikohen foto gjatë xhirimeve të serialit “Peaky Blinders”

Duket sikur do të ketë shumë dramë për familjen Shelby në serinë e gjashtë të Peaky Blinders.

E këtë e tregoi një skenë e xhiruar nga Paul Anderson që njihet si Arthur Shelby në serial.

Aktori, 43 vjeç, tregoi pamjen e tij të vëllait të madh Shelby derisa kishte vendosur mustaqe të trasha kapuç dhe kravatë për xhirim gjatë natës.

Gjatë sekuencës, Paul (Arthur) u pa duke ecur nga Taverna e Garrisonit kur u përball me atë që dukej se ishte një armik.

Rivali i tij ishte fotografuar me grushta të shtrënguar dhe thuhet se i bërtiti Arthur në italisht. Diku tjetër, tymi i madh mbushi skenën ndërsa tre personazhe – njëri që mbante një pushkë – dolën nga një automjet dhe u drejtuan për në pijetore.

Ekuipazhi i mbajti fansat e shfaqjes në një distancë prapa hekurave dhe skermave në Castlefield të Manchesterit në mënyrë që xhirimet të mund të vazhdonin.

Ndryshimet e fundit u bënë në setet me bazë në Manchester në fillim të kësaj jave, pasi aktorët kishin xhiruar në Skoci.

Sidoqoftë, setet po portretizojnë Birmingham, vendosjen aktuale të dramës hit gangster.

Ndryshe, Peaky Blinders përqendrohet rreth bandës së saj e cila drejtohet nga i pamëshirshmi Tommy Shelby [Cillian Murphy] dhe familja e tij i cili i sheh ata të ndërtojnë fuqinë dhe ndikimin e tyre mbi Birmingham dhe më gjerë.

Prodhimi në shfaqje u vonua vitin e kaluar nga kriza Covid-19, por xhirimi ishte në gjendje të fillonte muajin e kaluar me ekipin dhe ekipin që respektonin kufizimet e rrepta të koronavirusit.

Related posts

Alketa Vejsiu tregon se a do t’i rikthehet sërish muzikës?

Lea Musliju

Fustani i hapur i zbulon shumë Kyliet, fokuson të pasmet në pozat provokuese

Lea Musliju

Një vit pas publikimit, Dua Lipa numëron suksese të reja me albumin “Future Nostalgia”

Lea Musliju

Demi Lovato e tronditur pasi dëgjoi lajmin për gjendjen e DMX

Lea Musliju

Kida zgjedh destinacionin e pëlqyer të VIP-ve për pushime

Lea Musliju

“Kam pasur një natë të vështirë”, Alketa rrëfen momentin më të sikletshëm në skenë

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More