19 C
Skopje, NM
12/04/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Pasi bëri lidhjen publike, Kendall Jenner arratiset me basketbollistin në një vikend romantik

Pavarësisht se ishin mjaft të rezervuar për lidhjen e tyre në mediat sociale, Kendall Jenner dhe i dashuri i saj Devin Booker kohët e fundit e bënë zyrtare romancën e tyre në Instagram.

25 vjeçarja postoi foto të disa momenteve të jetës së saj në karantinë të martën.

Në një foto të postuar në llogarinë e saj në Instagram, Devin duket se ishte duke qëndruar në oborrin e një punishte vere.

Fytyra e tij nuk ishte e dukshme, megjithëse shtat lartësia e tij sugjeronte se ishte padyshim ai.

Kendall gjithashtu postoi një pamje duke ekspozuar nga afër trupin e saj në bikini. Megjithëse fytyra e saj ishte e fshehur, Kendall vuri në pah asetet.

Në një foto tjetër, Kendall u gjunjëzua në shtratin e saj e veshur me një bluzë me ngjyrë të zezë.

Ndryshe, Kendall dhe Devin po bëjnë përparime në marrëdhëniet e tyre pas gati një viti lidhje, supermodelja ka marrë miratimin e familjes për të dashurin e saj, sipas People.

Pas muajsh spekulimesh, dyshja e bëri zyrtarisht lidhjen e tyre në Instagram në ditën e Shën Valentinit.

Kendall nuk e mbishkroi foton me ndonjë tekst, megjithëse një zemër e vogël e bardhë u shtua në anën e sipërme të djathtë të fotos.

“Ajo që së pari dukej si një diçka argëtuese, tani është një marrëdhënie. Ata janë zyrtarisht në lidhje dhe Kendall është shumë e lumtur me Devin. Familja e saj mendon se ai është i shkëlqyeshëm. Ai madje ishte i ftuar në festimin e 40-vjetorit të Kim-it në Tahiti”, ka thënë një burim.

Related posts

Alketa Vejsiu tregon se a do t’i rikthehet sërish muzikës?

Lea Musliju

Fustani i hapur i zbulon shumë Kyliet, fokuson të pasmet në pozat provokuese

Lea Musliju

Një vit pas publikimit, Dua Lipa numëron suksese të reja me albumin “Future Nostalgia”

Lea Musliju

Demi Lovato e tronditur pasi dëgjoi lajmin për gjendjen e DMX

Lea Musliju

Kida zgjedh destinacionin e pëlqyer të VIP-ve për pushime

Lea Musliju

“Kam pasur një natë të vështirë”, Alketa rrëfen momentin më të sikletshëm në skenë

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More