18 C
Skopje, NM
03/03/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Pak para lindjes, modelja e njohur shpeshton aktivitetin fizik

Emily Ratajkowski vazhdon të qëndrojë aktive pavarësisht se është vetëm disa javë larg lindjes.

Modelja 29-vjeçare u fotografua në New York e cila kishte dal për shëtitje me qenin e saj Colombo dhe bashkëshortin.

Emily është në muajt e fundit të shtatzënisë e cila së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo kishte zgjedhur një veshje të trash për tu mbrojtur nga të ftohtit në New York. Modelja e njohur u pa veshur me një palë xhinse, xhaketë mbathur kishte një palë atlete të markës “Puma” me ngjyrë të bardhë.

29 vjeçarja, mbante syze në sy dhe maskën mbrojtëse kundër Covid-19.

Ndërsa, bashkëshorti i saj Sebastian McClard kishte veshur një palë trenerka me ngjyrë të bardhë, xhaketë me ngjyrë të zezë derisa mbante qenin e tij në dorë.

Ndryshe, pasi u kthyen në shtëpi modelja kishte publikuar fotografi dhe video e cila kishte treguar përgatitjet që kanë bërë për lindjen e fëmijës.

Related posts

“Mono”, vjen nga Kastro Zizo, Alban Kondi dhe Bojken Lako

Lea Musliju

Selena Gomez zbulon datën e lansimit të mini-albumit të parë në gjuhën spanjolle

Lea Musliju

Meghan Markle e trishtuar nga raporti i ankesës për ngacmim

Lea Musliju

Rita Ora ndan të tjera imazhe nga paraqitja në “The Tonight Show”

Lea Musliju

Dua Lipa në kampanjën e video-lojës FIFA 21 të PlayStation me mesazh kundër racizmit

Lea Musliju

Aktorja e njohur shtatzënë për herë të tretë

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More