19 C
Skopje, NM
12/04/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

“Mono”, vjen nga Kastro Zizo, Alban Kondi dhe Bojken Lako

Kastro Zizo ka publikuar bashkëpunimin e ri.

Pandemia nuk po i ndal krijimet artistike të artistëve në mbarë botën, njësoj edhe në trojet shqiptare.

Ata vazhdojnë të realizojnë projekte të reja muzikore, të cilat pëlqehen nga fansat e tyre.

Së fundi, Kastro Zizo publikoi bashkëpunimin e tij të ri me Alban Kondin dhe Bojken Lakon me titull “Mono”.

Për tekstin e këngës u kujdesën Alban Kondi dhe Kastro Zizo, muzikën e bëri Albani, për orkestrimin u kujdes Fabian Basha dhe Alban Kondi, ndërsa anën vizuale e punoi Max Production.

“Me shume se kurre ne keto kohe vlersuam ata qe vertete na duan dhe i duam shume…shpesh krijojme “qeli” ne vete duke rene pre e vetmise dhe krijimit te “armiqve” imagjinare duke zhytur veten ne humnera pa shprese…natyrshem erdhi dhe projekti MONO per te gjithe ATA/NE qe e duam jeten shume dhe driten e diellit duam ta shohim gjate…
3 miq, 3 kohe ne 1 veper!
@kondialban @bojkenlako
Falenderime per kedo qe dha fryme ne kete projekt…
@fabianbasha @maxproductional
@shpetimsaracii
@elrinoceronte1
@reiman.al
@bzzz.company
@zizo_by_zizo“, shkruan Kastro Zizo në njoftimin për publikimin e këngës së re.

Më poshtë gjendet projekti i ri muzikor nga Alban Kondi, Bojken Lako dhe Kastro Zizo.

Related posts

Alketa Vejsiu tregon se a do t’i rikthehet sërish muzikës?

Lea Musliju

Fustani i hapur i zbulon shumë Kyliet, fokuson të pasmet në pozat provokuese

Lea Musliju

Një vit pas publikimit, Dua Lipa numëron suksese të reja me albumin “Future Nostalgia”

Lea Musliju

Demi Lovato e tronditur pasi dëgjoi lajmin për gjendjen e DMX

Lea Musliju

Kida zgjedh destinacionin e pëlqyer të VIP-ve për pushime

Lea Musliju

“Kam pasur një natë të vështirë”, Alketa rrëfen momentin më të sikletshëm në skenë

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More