19 C
Skopje, NM
12/04/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Kylie Jenner shijoi një darkë me babain, krejt vëmendja te veshja e saj

Ata takohen çdo javë për darkë në pikën e njohur “Hollywood Craig”.

Kylie Jenner doli në darkë me babain e saj, teksa shijuan nga një koktej.

Ajo se çka mori vëmendje ishte veshja e blogeres së njohur dhe linjat e bukura trupore të cilat nuk heziton t’i shfaq.

23 vjeçarja tregoi një figurë joshëse ndërsa ajo kishte veshur një bluzë gjysmë të tejdukshme me pupla. Kylie kombinoi pjesën e poshtme të saj me një palë pantallona të zeza derisa rriti gjatësinë e saj me një palë këpucë të me ngjyrë të zezë me shkëlqim.

Biznismenja miliardere flokët e saj brune i kishte lënë të drejta teksa përfundoi dukjen me makijazhin perfekt. Ajo përshtati dukjen me një palë vathë diamanti.

Ndërsa ishte në darkë, Kylie iu tregoi ndjekësve një pasqyrë të mbrëmjes së tyre duke pirë një koktej.

Kylie ngacmoi 217 milionë ndjekësit e saj duke ndarë foto dhe video të darkës së tyre të këndshme.

Related posts

Alketa Vejsiu tregon se a do t’i rikthehet sërish muzikës?

Lea Musliju

Fustani i hapur i zbulon shumë Kyliet, fokuson të pasmet në pozat provokuese

Lea Musliju

Një vit pas publikimit, Dua Lipa numëron suksese të reja me albumin “Future Nostalgia”

Lea Musliju

Demi Lovato e tronditur pasi dëgjoi lajmin për gjendjen e DMX

Lea Musliju

Kida zgjedh destinacionin e pëlqyer të VIP-ve për pushime

Lea Musliju

“Kam pasur një natë të vështirë”, Alketa rrëfen momentin më të sikletshëm në skenë

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More