21 C
Skopje, NM
12/05/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Kourtney Kardashian ndan pamje të shkëmbinjve madhështorë të Utah

Kourtney dhe Travis shijuan një ushëtim në Utah.

Kourtney Kardashian ndau pamjet madhështore të brigjeve të Utah ndërsa ajo rijetoi udhëtimin e saj të fundit romantik me të dashurin e saj Travis Barker, shkruan Daily Mail.

Ylli i realitetit, 42 vjeç, postoi video dhe foto të terrenit magjik në llogarinë e saj në Instagram të shtunën në mbrëmje.

Kolazhi tërhoqi vëmendjen e Travis, 45, i cili komentoi, “Dua të kthehem”.
Postimi i Kourtney ishte kryesisht rreth një udhëtimi me varkë që ajo nxori në ujë, ku ajo eksploroi formacionet madhështore shkëmbore në distancë.

Anija kaloi buzë shkëmbinjve dhe nëpër kanione më të ngushta ndërsa Kourtney rrinte pranë, duke regjistruar të gjithë pamjen.
‘Jeta në Mars?’ Kourtney mbishkroi videon e pamjeve të botës tjetër.

Kolazhi ishte ndër përmbajtjet më të buta që Kourtney postoi nga largimi i saj romantik në Utah.
Më parë këtë javë Kourtney, e cila tani është përsëri në Los Anxhelos, postoi një foto të vetes duke ndjekur Travis gjatë aventurave të tyre javën e kaluar.

Kourtney tregoi figurën e saj joshëse, ndërsa Travis shkoi pa këmishë në shkretëtirë para se të largoheshin për një lojë të Scrabble.

Themeluesi i Poosh mbështolli një shall me ngjyrë krem ​​rreth kokës së saj dhe i la flokët e saj të gjata kafe të kapnin erën.

Related posts

Publikohen imazhet e para nga seriali “House of the Dragon”

Lea Musliju

Pse divorci i Bill dhe Melinda Gates do të jetë pa drama? Arsyeja briliante

Lea Musliju

The Sun thotë se lidhja e Ritës me producentin 45 vjeçar është serioze

Lea Musliju

Konfirmohet: Maluma do të vijë në Tiranë vitin e ardhshëm

Lea Musliju

Rihanna mahnit me veshjen teksa prezanton stilin e ri të flokëve

Lea Musliju

Adele duket më e lumtur se kurrë pas humbjes së peshës ndërsa poston fotografi në ditëlindjen e 33-të

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More