21 C
Skopje, NM
12/05/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Kida publikon imazhe me plot stil teksa zbulon se është duke punuar për albumin

Këngëtarja njihet për stilin e saj.

Dhe, Kida së fundi ka publikuar imazhe të reja në rrjete sociale e cila arriti të pëlqehet dhe komentohet nga ndjekësit dhe fansat.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram ka ndarë imazhe veshur me ngjyrë të gjelbër kombinim me një bluzë të shkurtër.

Kida, ka pozuar në një ambient të jashtëm teksa ka vendosur edhe syze në sy.

‘Qoni duart nalt’, ka shkruar në mbishkrimin e postimit ndërsa mori komente dhe pëlqime të shumta.

Ndryshe, Kida së fundi ka bërë të ditur se është duke punuar për albumin e saj të ri.

Related posts

Publikohen imazhet e para nga seriali “House of the Dragon”

Lea Musliju

Pse divorci i Bill dhe Melinda Gates do të jetë pa drama? Arsyeja briliante

Lea Musliju

The Sun thotë se lidhja e Ritës me producentin 45 vjeçar është serioze

Lea Musliju

Konfirmohet: Maluma do të vijë në Tiranë vitin e ardhshëm

Lea Musliju

Rihanna mahnit me veshjen teksa prezanton stilin e ri të flokëve

Lea Musliju

Adele duket më e lumtur se kurrë pas humbjes së peshës ndërsa poston fotografi në ditëlindjen e 33-të

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More