21 C
Skopje, NM
12/05/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Keanu Reeves shëtit në rrugët e Berlinit derisa përgatitet të fillojë xhirimet e “John Wick 4”

Ai u pa në Berlin, përpara fillimit të prodhimit në pjesën e katërt të ekskluzivitetit të John Wick të premten.

Aktori 56-vjeçar dukei se po shijonte ajrin e freskët të pranverës ndërsa bëri një shëtitje të përbashkët me një tjetër anëtar të ekipit.

Ekipi i filmit të ardhshëm aktualisht janë duke u përgatitur për të filluar fotografinë kryesore për hyrjen e serialit i cili do lansohet në muajin qershor.

Reeves qëndroi rehat gjatë shëtitjes, i veshur me një xhaketë të zezë të fryrë që mbulonte format. Aktori u përpoq të shmangte ftohtësinë e hershme të pranverës me një kapele dhe një shall të rehatshëm.

Zhvillimi në hyrjen e katërt në ekskluzivitetin e aksionit thriller filloi zyrtarisht menjëherë pas publikimit të filmit të tij të tretë, John Wick: Chapter 3 – Parabellum, në maj 2019.

Në prill të vitit të kaluar, regjisori i serisë Chad Stahelski foli me Collider dhe vuri në dukje se ekipi krijues i projektit kishte vendosur shiritin e tyre shumë më të lartë për filmin eri.

“Ne paraqitëm një ide ose [plan] tematik dhe ishte vërtet i madh. Pra, ne po flasim për të bërë pak më shumë sesa një [John Wick 4], apo diçka të tillë, dhe duke u përpjekur ta zhvillojmë atë,” tha ai.

Regjisori 52-vjeçar gjithashtu shprehu se ekipi i zhvillimit kishte një histori relativisht të mirë për mendjen e shfaqjes së ardhshme dhe se ata ishin të kënaqur që kishin një hartë të llojeve të ndryshme.

Regjisori më pas vërejti se filmi i planifikuar nuk do të humbte thelbin e tij të përqendruar në veprim, pasi ai dhe partneri David Leitch rregullisht shikonin rolet e tyre të kaluara për frymëzim më tutje.

Related posts

Publikohen imazhet e para nga seriali “House of the Dragon”

Lea Musliju

Pse divorci i Bill dhe Melinda Gates do të jetë pa drama? Arsyeja briliante

Lea Musliju

The Sun thotë se lidhja e Ritës me producentin 45 vjeçar është serioze

Lea Musliju

Konfirmohet: Maluma do të vijë në Tiranë vitin e ardhshëm

Lea Musliju

Rihanna mahnit me veshjen teksa prezanton stilin e ri të flokëve

Lea Musliju

Adele duket më e lumtur se kurrë pas humbjes së peshës ndërsa poston fotografi në ditëlindjen e 33-të

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More