19 C
Skopje, NM
12/04/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

“Kam pasur një natë të vështirë”, Alketa rrëfen momentin më të sikletshëm në skenë

Alketa tregoi për një moment të sikletshëm që i ndodhi në skenë.

Alketa Vejsiu tash e sa vite po merret me moderim, ndërsa është emër shumë i suksesshëm në këtë profesion.

Si gjithë të tjerët, edhe ajo ka ndonjë ditë të keqe, por që duhet t’i lë të gjitha dhe t’i përkushtohet punës.

Një prej ndjekësve së fundi i shkroi “Na trego ndonje moment te sikletshem te skene”.

Me këtë rast, ajo rrëfeu një natë të vështirë kur nuk ishte në humor, por që duhej të dilte në skenë e të prezantonte.

“Po kam pasur nje nate te veshtire kur s’isha ne humor fare, por duhet te qeshja e te kryeja detyren! Eshte pjesa me e veshtire e ketij profesioni. Kam momente kur ne kulmin e seriozitetit me kap e qeshura! Jam perfekte per meme ne ate moment”, ka shkruar Alketa.

Ndryshe, Alketa Vejsiu së fundi është e angazhuar në drejtimin e emisionit “Në Kurthin e Piter Pan”, ndërsa së shpejti pritet të rikthehet sërish me “Love Story”.

Related posts

Alketa Vejsiu tregon se a do t’i rikthehet sërish muzikës?

Lea Musliju

Fustani i hapur i zbulon shumë Kyliet, fokuson të pasmet në pozat provokuese

Lea Musliju

Një vit pas publikimit, Dua Lipa numëron suksese të reja me albumin “Future Nostalgia”

Lea Musliju

Demi Lovato e tronditur pasi dëgjoi lajmin për gjendjen e DMX

Lea Musliju

Kida zgjedh destinacionin e pëlqyer të VIP-ve për pushime

Lea Musliju

Keanu Reeves shëtit në rrugët e Berlinit derisa përgatitet të fillojë xhirimet e “John Wick 4”

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More