21 C
Skopje, NM
12/05/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Irina Shayk shkëlqen me veshjen në New York City

Ajo dukej me plot stil derisa u pa në New York City.

Bukuroshja ruse vendosi një dukje me stil ndërsa vraponte për të kryer punë të saj.

Irina Shayk kishte veshur me një xhaketë të gjelbër gëlqereje mbi një fustan të shkurtër të zi.

Fustani i saj i hollë përqafonte çdo pjesë të trupit të saj derisa ngacmoi imagjinatën me dekolte të hapur.

Duke i veshur gjërat pak, Irina shtoi një gjerdan dhe një unazë të trashë. Ndërkohë, ajo i dha dukjes një kthesë me një palë çizme të zeza luftarake.

Ajo i kombinoi aksesorët e saj me një çantë e cila ishte plotësues perfekt i xhaketës së saj.

Duke lënë flokët e saj brune të varen gjatë dhe të qetë, Shayk kishte pjesën tjetër të fytyrës së saj fotogjenike të fshehur pas një maske dhe syze dielli trekëndësh.

Related posts

Publikohen imazhet e para nga seriali “House of the Dragon”

Lea Musliju

Pse divorci i Bill dhe Melinda Gates do të jetë pa drama? Arsyeja briliante

Lea Musliju

The Sun thotë se lidhja e Ritës me producentin 45 vjeçar është serioze

Lea Musliju

Konfirmohet: Maluma do të vijë në Tiranë vitin e ardhshëm

Lea Musliju

Rihanna mahnit me veshjen teksa prezanton stilin e ri të flokëve

Lea Musliju

Adele duket më e lumtur se kurrë pas humbjes së peshës ndërsa poston fotografi në ditëlindjen e 33-të

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More