17 C
Skopje, NM
12/05/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Halle Berry tregon mënyrën e preferuar për të qëndruar në formë

Halle Berry po kalon të dielën duke bërë palestër.

Aktorja 54-vjeçare shkoi në Instagram të dielën duke ndarë disa fotografi të saj duke goditur një ‘thes’ boksi, shkruan Daily Mail.

Ajo gjithashtu zbuloi se boksi është mënyra e saj ‘e preferuar’ për të qëndruar në formë, ndërsa tregon trupin e saj të tonifikuar.

“Unë dëgjova se është Dita e Fitnesit”, tha Berry, ndërsa postonte dy figura doreza boksi në mbishkrimin e saj, ndërsa kishte veshur pantallona të zeza të zgjatura, këpucë të zeza, një majë që ekspozonte barkun e saj të tonifikuar dhe dorezat e boksit.

‘Kjo është mënyra ime e preferuar për të qëndruar në formë. Çfarë është e juaja? ‘ ajo shtoi në postimin e saj.

Aktorja gjithashtu iu përgjigj një komenti në lidhje me debutimin e saj si regjisore me “Bruised”, dhe kur fansat mund të presin ta shohin atë.

Related posts

Publikohen imazhet e para nga seriali “House of the Dragon”

Lea Musliju

Pse divorci i Bill dhe Melinda Gates do të jetë pa drama? Arsyeja briliante

Lea Musliju

The Sun thotë se lidhja e Ritës me producentin 45 vjeçar është serioze

Lea Musliju

Konfirmohet: Maluma do të vijë në Tiranë vitin e ardhshëm

Lea Musliju

Rihanna mahnit me veshjen teksa prezanton stilin e ri të flokëve

Lea Musliju

Adele duket më e lumtur se kurrë pas humbjes së peshës ndërsa poston fotografi në ditëlindjen e 33-të

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More