21 C
Skopje, NM
12/05/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Hailey Bieber tregon figurën e saj të përsosur në bikini ngjyrë rozë

Modelja tregoi trupin në disa imazhe të reja këtë fundjavë.

Gruaja 24-vjeçare e Justin Bieber pozoi  me një palë bikini rozë derisa i shtoi një zinxhir.

Ajo postoi imazhet në Insta Storie të saj të shtunën, duke hedhur një triko të lehtë mbi ansambël.

Mbesa e Alec Baldwin kishte flokët e saj bjonde të kapura dhe e bashkoi dukjen me bizhuteri.

‘Përkufizimi i një b **** të keq, besnik i fortë, i sigurt, i pavarur … ende nuk mund të besoj se më zgjodhët mua @haileybieber,’ shkroi  në mbishkrim.

Ndryshe, Justin dhe Hailey lidhën kurorën në një martesë në një gjykatë në New York në 2018 dhe hodhën një ceremoni të plotë fetare në Karolinën e Jugut në 2019.

Related posts

Publikohen imazhet e para nga seriali “House of the Dragon”

Lea Musliju

Pse divorci i Bill dhe Melinda Gates do të jetë pa drama? Arsyeja briliante

Lea Musliju

The Sun thotë se lidhja e Ritës me producentin 45 vjeçar është serioze

Lea Musliju

Konfirmohet: Maluma do të vijë në Tiranë vitin e ardhshëm

Lea Musliju

Rihanna mahnit me veshjen teksa prezanton stilin e ri të flokëve

Lea Musliju

Adele duket më e lumtur se kurrë pas humbjes së peshës ndërsa poston fotografi në ditëlindjen e 33-të

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More