18 C
Skopje, NM
03/03/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Hailey Bieber merr vëmendje me dukjen, në një dalje publike me shoqen e saj

Modelja e njohur është kthyer në New York pas disa ditëve qëndrimi në Los Angeles.

24-vjeçare u pa duke shijuar një ditë me dëborë në New York City ndërsa doli në drekë me shoqen e saj më të mirë Justine Skye.

Hailey dukej shumë komode në veshjen e saj, e cila u pa se ishte gati të darkonte  përpara se të bënte një blerje të vogël.

Palltoja prej pelushi ngjyrë kafe e Hailey dukej e butë teksa shihej se e mbronte nga i ftohti, dukjes së saj i kishte kombinuar edhe një shall të gjatë me ngjyrë të kaltër, xhinse dhe një palë atlete me ngjyrë të bardhë. Bashkëshortja e Justin Bieber mbante në dorë një çantë dhe maskën mbrojtëse nga koronavirusi.

Ndërsa, shoqja e saj u pa veshur me veshje  dimri me ngjyrë të zezë, teksa mbante edhe syze po ashtu kishte marrë masa mbrojtëse ndaj Covid-19.

Related posts

“Mono”, vjen nga Kastro Zizo, Alban Kondi dhe Bojken Lako

Lea Musliju

Selena Gomez zbulon datën e lansimit të mini-albumit të parë në gjuhën spanjolle

Lea Musliju

Meghan Markle e trishtuar nga raporti i ankesës për ngacmim

Lea Musliju

Rita Ora ndan të tjera imazhe nga paraqitja në “The Tonight Show”

Lea Musliju

Dua Lipa në kampanjën e video-lojës FIFA 21 të PlayStation me mesazh kundër racizmit

Lea Musliju

Aktorja e njohur shtatzënë për herë të tretë

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More