18 C
Skopje, NM
03/03/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Gigi Hadid publikon fotografi nga shtatzënia që nuk i kemi parë

Modelja zbuloi disa momente të papara më parë nga shtatzënia e saj.

Ditën e djeshme në mëngjes publikoi fotografitë në profilin e saj zyrtar në Instagram.

25-vjeçare tregoi barkun e saj në tremujorin e tretë nga gushti i vitit 2020. Gigi kishte veshur një palë bikini ndërsa zhytej në rrezet e diellit.

Ajo dukej sikur do të lindte nga çasti në çast me barkun e rrumbullakosur. Gigi ndau edhe imazhe tjera nga dhoma e vajzës në kohën kur ishte në muajt e fundit të shtatzënisë.

Një foto tjetër që modelja publikoi ku kishte veshur një këmishë të bardhë me butona, duke shfaqur disa dizajne të vijave të zeza teksa e mbante dorën në barkun e fryrë.

Pastaj, ajo postoi një foto të pjesës së poshtme të trupit të vajzës së saj Khai. Supermodelja mirëpriti vajzën e saj, aktualisht me 21 shtator.

Ajo ka fëmijën e saj me partnerin Zayn Malik, me të cilin filloi të takohej në vitin 2015.

Related posts

“Mono”, vjen nga Kastro Zizo, Alban Kondi dhe Bojken Lako

Lea Musliju

Selena Gomez zbulon datën e lansimit të mini-albumit të parë në gjuhën spanjolle

Lea Musliju

Meghan Markle e trishtuar nga raporti i ankesës për ngacmim

Lea Musliju

Rita Ora ndan të tjera imazhe nga paraqitja në “The Tonight Show”

Lea Musliju

Dua Lipa në kampanjën e video-lojës FIFA 21 të PlayStation me mesazh kundër racizmit

Lea Musliju

Aktorja e njohur shtatzënë për herë të tretë

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More