19 C
Skopje, NM
12/04/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Fustani i hapur i zbulon shumë Kyliet, fokuson të pasmet në pozat provokuese

Kylie u shfaq atraktive me fustanin e ngushtë.

Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat shfaqet tejet joshëse.

Ajo kishte veshur një fustan të ngushtë, me të cilin theksoi linjat e bujshme trupore, teksa po pozonte para aparatit.

Fustani i yllit televiziv ishte i hapur në pjesën e shpinës, ndërsa ia theksonte të pasmet e formësuara asaj.

Ndryshe, Kylie Jenner është ndër emrat më të komentuar të shoubizit dhe njëherësh një femër shumë e suksesshme në biznes. 

Related posts

Alketa Vejsiu tregon se a do t’i rikthehet sërish muzikës?

Lea Musliju

Një vit pas publikimit, Dua Lipa numëron suksese të reja me albumin “Future Nostalgia”

Lea Musliju

Demi Lovato e tronditur pasi dëgjoi lajmin për gjendjen e DMX

Lea Musliju

Kida zgjedh destinacionin e pëlqyer të VIP-ve për pushime

Lea Musliju

“Kam pasur një natë të vështirë”, Alketa rrëfen momentin më të sikletshëm në skenë

Lea Musliju

Keanu Reeves shëtit në rrugët e Berlinit derisa përgatitet të fillojë xhirimet e “John Wick 4”

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More