18 C
Skopje, NM
03/03/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Dua Lipa radhitet e para në listën e “Spotify”, lë pas artistë të njohur me famë botërore

Këngëtarja ka arritur suksesin e radhës me albumin e saj.

Platforma e njohur “Spotify”, sapo ka publikuar radhitjen e këngëve më të dëgjuara.

Dua Lipa është ajo e cila prin me albumin e saj ndërsa i dyti është reperi “The Weeknd”.

Artistja e njohur me famë botërore ka qenë aktive me projekte muzikore këtë vit ku edhe ka arritur suksese të shumta me këngët si një nga më të dëgjuarat këtë vit.

“Spotify’, ka radhitur edhe disa këngë të artistëve tjerë si Ariana Grande, Taylor Swift dhe të tjerë.

Related posts

“Mono”, vjen nga Kastro Zizo, Alban Kondi dhe Bojken Lako

Lea Musliju

Selena Gomez zbulon datën e lansimit të mini-albumit të parë në gjuhën spanjolle

Lea Musliju

Meghan Markle e trishtuar nga raporti i ankesës për ngacmim

Lea Musliju

Rita Ora ndan të tjera imazhe nga paraqitja në “The Tonight Show”

Lea Musliju

Dua Lipa në kampanjën e video-lojës FIFA 21 të PlayStation me mesazh kundër racizmit

Lea Musliju

Aktorja e njohur shtatzënë për herë të tretë

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More