19 C
Skopje, NM
12/04/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Denzel Washington përfshihet në një moment emocional me një fans

Aktori i njohur po vazhdon xhirimet e filmit ‘Journal For Jordan’.

Të mërkurën gjatë xhirimeve, aktori i njohur kishte një moment të papritur me një fans.

Ylli i filmit ishte në makinën e tij kur fansi iu afrua me plotë  fotografi të tij duke i kërkuar një nënshkrim.

Ai vendosi duart mbi shpatullën dhe vështroi thellë në sytë e tij, dukej sikur po harronte të mbante distancën shoqërore për një sekondë për mbrojtje nga Covid-19.

Ndërsa, Denzel kishte maskën, fansi e tërhiqte deri në mjekër, për momentin ndërsa ylli i Hollywood vendosi duart rreth fytyrës së tij.

Një kalimtar pretendoi se ai i tha fansit që ‘të bënte një lutje’ por nuk dihet për çfarë po flisnin saktë.

‘Journal for Jordan’, është një film i ardhshëm dramë amerikane me regji të Denzel Washington dhe me protagonist Michael B. Jordan.

Filmi është përqendruar rreth marrëdhënies midis Rreshterit të Parë, Charles Monroe King dhe gazetarit Dana Canedy, kujtimet e të cilit në vitin 2008 sigurojnë materiale për filmin.

Related posts

Alketa Vejsiu tregon se a do t’i rikthehet sërish muzikës?

Lea Musliju

Fustani i hapur i zbulon shumë Kyliet, fokuson të pasmet në pozat provokuese

Lea Musliju

Një vit pas publikimit, Dua Lipa numëron suksese të reja me albumin “Future Nostalgia”

Lea Musliju

Demi Lovato e tronditur pasi dëgjoi lajmin për gjendjen e DMX

Lea Musliju

Kida zgjedh destinacionin e pëlqyer të VIP-ve për pushime

Lea Musliju

“Kam pasur një natë të vështirë”, Alketa rrëfen momentin më të sikletshëm në skenë

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More