19 C
Skopje, NM
12/04/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Demi Lovato e tronditur pasi dëgjoi lajmin për gjendjen e DMX

Demi Lovato flet për reperin DMX.

Demi Lovato u trondit kur mësoi për mbidozën e DMX, duke i kujtuar se sa me fat është që është ende gjallë, shkruan TMZ.

Demi do të rrëfejë në “TMZ Live” të mërkuren lidhur me dokumentarin e saj “Dancing With the Devil” dhe albumin e saj të ri, “Dancing With The Devil … The Art of Starting Over”.

Ajo po ashtu flet edhe për gjendjen shëndetësore të DMX, i cili është në komë dhe në gjendje kritike për jetën.

Këngëtarja kujton situatën e saj që e kishte me mbidozën, duke menduar se mund të ketë qenë më keq se DMX.

Albumi “Dancing With the Devil” i Demit është autobiografik.

Related posts

Alketa Vejsiu tregon se a do t’i rikthehet sërish muzikës?

Lea Musliju

Fustani i hapur i zbulon shumë Kyliet, fokuson të pasmet në pozat provokuese

Lea Musliju

Një vit pas publikimit, Dua Lipa numëron suksese të reja me albumin “Future Nostalgia”

Lea Musliju

Kida zgjedh destinacionin e pëlqyer të VIP-ve për pushime

Lea Musliju

“Kam pasur një natë të vështirë”, Alketa rrëfen momentin më të sikletshëm në skenë

Lea Musliju

Keanu Reeves shëtit në rrugët e Berlinit derisa përgatitet të fillojë xhirimet e “John Wick 4”

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More