19 C
Skopje, NM
12/04/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Alketa Vejsiu tregon se a do t’i rikthehet sërish muzikës?

Moderatorja e njohur shqiptare vite më parë ka qenë pjesë e skenës muzikore.

Alketa Vejsiu kishte performuar në Kënga Magjike me projektin e saj muzikor “Po s’më puthe ti” i cili ishte bërë hit nëntë vite më parë.

Megjithatë edhe pse u pëlqye jashtëzakonisht shumë, Alketa pauzoi nga muzika duke mos publikuar ndonjë këngë tjetër dhe iu përkushtua vetëm televizionit dhe në të njëjtën kohë edhe biznesit.

Së fundi, përmes rubrikës “Ask me a question” në Instagram është pyetur se a do t’i rikthehet sërish skenës muzikore.

Ajo ka kthyer përgjigje duke thënë se nuk e ka parim muzikën ndoshta mund të publikojë ndonjë këngë por puna e saj mbetet televizioni dhe biznesi.

Related posts

Fustani i hapur i zbulon shumë Kyliet, fokuson të pasmet në pozat provokuese

Lea Musliju

Një vit pas publikimit, Dua Lipa numëron suksese të reja me albumin “Future Nostalgia”

Lea Musliju

Demi Lovato e tronditur pasi dëgjoi lajmin për gjendjen e DMX

Lea Musliju

Kida zgjedh destinacionin e pëlqyer të VIP-ve për pushime

Lea Musliju

“Kam pasur një natë të vështirë”, Alketa rrëfen momentin më të sikletshëm në skenë

Lea Musliju

Keanu Reeves shëtit në rrugët e Berlinit derisa përgatitet të fillojë xhirimet e “John Wick 4”

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More