11.8 C
Skopje, NM
27/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Vetëm palltoja Marina Vjollcës i kushton 3,200 euro

Moderatorja shqiptare nga Milano publikoi fotografi ku vëmendjen e mori pikërisht palltoja e saj.

Marina Vjollca ka zgjedhur të vesh pallton e markës “Gucci” me një vlerë parash jo edhe të vogël.

Faqja “Mespermes” në Instagram ka publikuar çmimin e palltos që ajo ka veshur e cila ka një çmim prej 3,200 euro.

Rikujtojmë se, kjo nuk është hera e parë që Marina vesh rroba të shtrenjtë madje edhe bashkëshorti i saj, reperi Gheto Geasy është marakli në rroba të markave të njohura.

Ndryshe, edhe pse pandemia vazhdon të infektoj njerëzit, Geasy dhe Marina së fundi kanë shkuar në Itali saktësisht në Milano ku po qëndrojnë disa ditë.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com