14.7 C
Los Angeles
May 23, 2022
DailyNews – MK
Kronika

Vetë aksident në Gjakovë, lëndohen dy persona

Një femër duke drejtuar automjetin nga pakujdesia ka humbur kontrollin duke përfunduar jashtë rrugës.

Sipas raportit të policisë, rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 15:15, në Gjakovë.

Siç thuhet në raport, lëndime trupore ka pësuar vetë drejtuesja dhe një pasagjere.

“E dyshuara femër kosovare duke drejtuar automjetin nga pakujdesi, ka humbur kontrollin duke përfunduar jashtë rrugës. Si pasojë, lëndime trupore ka pësuar vetë drejtuesja dhe një pasagjere femër kosovare. Të lënduarat janë dërguar për trajtim mjekësor në spitalin e Gjakovës”, thuhet në raport. 

Related posts

Vdes i riu nga Kuçova, era e fortë e rrëzoi nga çatia e banesës

admin

Digjet një barakë e NP “Rrugë dhe Rrugica” nga shpërthimi i një automjeti

admin

Vdes personi që gjendej në veturën e përfshirë nga zjarri në një pompë derivatesh në magjistralen Prishtinë – Ferizaj

admin