20.3 C
Los Angeles
December 6, 2021
DailyNews – MK
Showbiz

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të MTV EMAs 2021

MTV EMAs janë kthyer zyrtarisht! Vitin e kaluar, European Music Awards u zhvillua nëpërmjet Zoom, gjë që nuk i ndaloi të famshmit të shfaqeshin në tapetet e tyre të kuq virtualë

Megjithatë, duhet ta pranojmë, është shumë mirë t’i shohësh ata përsëri në habitatin e tyre natyror.

Ceremonia, e cila u zhvillua në arenën Papp László Budapest Sport të Hungarisë, u drejtua nga Saweetie, e cila solli shumë pamje të ndryshme gjatë gjithë natës.

Rita Ora solli magjepsjen në tapetin e kuq me kominoshe të zeza me bust me pupla dhe bisht me pupla.

Pamjet më të bukura nga mbrëmja ua sjellim më poshtë:

Saweetie

 Winnie Harlow

Griff

Kim Petras

Montana Brown

Rianne Meijer

Related posts

Gemma Collins releases Christmas song with Darren Day to ‘spread cheer and warmth’

Lea Musliju

Jared Leto bie në sy me kostumin e tij interesant në premierën e “House Of Gucci” në Londër

admin

“Përgjithmonë në zemrat tona”, Rita Ora e pikëlluar nga vdekja e kreatorit Virgil Abloh

admin