23.8 C
Skopje, NM
27/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Veshjen me të cilën u pa Cardi B, Oriola Marashit ia kemi parë shumë më herët

Cardi B dukej seksi me fustanin e kreatores shqiptare por a e keni parë Oriola Marashin?.

Cardi B festoi 28-vjetorin e lindjes në Las Vegas këtë fundjavë, ndërsa në festën e ditëlindjes ishin të ftuar të gjithë miqtë e saj, duke përfshirë edhe reperin Offset.

Në sy ra edhe veshja e saj dhe u zbulua që fustani të cilin kishte zgjedhur ta vishte është i kreatores shqiptare Lena Berisha.

Modelin e njëjtë e kemi parë kohë më parë në trupin e modeles seksi shqiptare, Oriola Marashi.

Kjo e fundit është një nga emrat që po komentohet po ashtu mjaft shumë për paraqitjet, duke mos harruar se Cardi B është emër tejet i suksesshëm dhe njihet kudo në botë

Related posts

“Më kanë kërcënuar”, Melinda Ademi rrëfen vështirësitë në fillimet e karrierës

Admin

Rita Ora poston foto duke qarë, tregon arsyen pse u emocionua aq shumë

Admin

“Në mënyrën time”, Oriola do t’iu lë pa gjumë me pozën që ka marrë sonte

Admin

Fifi shkëlqen me fustan të kuq, publikon tri foto unike

Admin

Rina Balaj vazhdon me imazhe atraktive në të brendshme

Admin

Dhurata Dora dhe Noizy arrijnë më shumë se 4 milionë klikime me “Mi Amor”

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More