12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Veshja shumë e ngushtë ia vizaton çdo pjesë të trupit Oriola Marashit

Oriola provokoi me foton e fundit.

Oriola Marashi është ndër modelet më seksi shqiptare, e cila njihet për paraqitjet provokuese.

Artistja, së fundi ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, në të cilat shfaqet atraktive në veshje super të ngushtë.

Modelja nuk kishte veshur fare reçipeta, teksa provokoi duke marrë poza para aparatit.

“Jo lamtumira”, ka shkruar ajo sipër fotografive joshëse, teksa pranoi komente të panumërta nga ana e ndjekësve.

Ndryshe, Oriola Marashi është në lidhje dashurie me futbollistin Eros Grezda. 

Related posts

“Çfarë thonë sondazhet”, Ana Kabashi mahnit me dukjen në pozat e reja

Admin

Stresi publikon projektin e ri “A t’ka marr malli”

Admin

Dita e zgjedhjeve, si u dukën bashkëshortet e politikanëve gjatë votimit

Admin

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com