12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Vesh fustanin pa të brendshme, Rita i lë pak vend imagjinatës

Rita provokoi me fustanin pa të brendshme.

Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, tash e sa kohë po qëndron në Australi, ku është e angazhuar në disa projekte.

Rita vazhdon të jetë vazhdimisht aktive në rrjete sociale, ku sjell fotografi e video të shumta, me të cilën e gjithë vëmendja kthehet tek ajo.

Së fundi, Rita ka publikuar disa fotografi, në të cilat shfaqet e veshur me një fustan të zi, nën të cilin nuk mbante fare të brendshme.

Fustani i hapur në pjesë e belit i zbulonte shumë asaj, ndërsa komentet e ndjekësve ishin të panumërta. 

Related posts

Stresi publikon projektin e ri “A t’ka marr malli”

Admin

Dita e zgjedhjeve, si u dukën bashkëshortet e politikanëve gjatë votimit

Admin

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

Mirsa Kërçeli publikon këngën e “Haver”

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com