29.4 C
Los Angeles
August 10, 2022
DailyNews – MK
Rajoni

Veseli: Dëgjova dhe kam lexuar pikat e aktakuzës, jam plotësisht i pafajshëm

Kadri Veseli në paraqitjen e tij të parë para Dhomave të Specializuara në Hagë u deklarua i pafajshëm.

“I dëgjova dhe i kam lexuar të gjitha pikat e aktakuzës, më lejoni që të deklarohem se jam i pafajshëm për të gjitha pikat e aktakuzës”, deklaroi Kadri Veseli.

Ndryshe gjatë ditës së djeshme gjithashtu para Dhomave të Specializuara në Hagë u paraqitën edhe Jakup Krasniqi dhe Hashim Thaçi, edhe këta të dy u deklaruan të pafajshëm.

Related posts

Gjirokastra, pavarësisht pandemisë, tërheq gjithnjë e më shumë vizitorë

admin

Shpallen rezultatet përfundimtare për Podujevë dhe Mitrovicë të Veriut

admin

Në çdo forum, Kosova të përfaqësohet me simbole shtetërore

admin