18.8 C
Skopje, NM
28/09/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Vesa Luma dhe Big Basta festojnë gjashtëvjetorin e martesës

Janë bërë gjashtë vite që kur Vesa Luma ka kurorëzuar dashurinë me martesë me partnerin e saj, reperin Big Basta.

Çifti sot (e diel) festojnë gjashtë vjetorin e martesës, gjersa të njëjtit u martuan në një ceremoni me miqtë dhe familjarët në një nga bregdetet shqiptare.

Për të rikujtuar dasmën, këngëtarja e njohur ka ndarë një fotografi me anë të së cilës i bën edhe një dedikim bashkëshortit.

Vesa Luma (Foto: Instagram)

“Çfarë udhëtimi i çmendur, nuk mund të besoj që kanë kaluar gjashtë vite me ju, Big Basta”, ka shkruar ajo.

Biondja më tej nuk ka ngurruar të shpreh as dashurinë e madhe që ka ndaj partnerit, me të cilin ndan edhe një djalë.

Djali i tyre, Lian, erdhi në jetë në maj të vitit 2016.

Dyshja e famshme prej shumë vitesh jetojnë dhe veprojnë në Zelandë të Re. 

Related posts

Robert Berisha dhe Shkurte Gashi bëhen fqinj, blejnë shtëpi në një lagje luksoze të Prishtinës

Admin

Rita Ora bën ndryshim në pamje, shfaqet me stil të veçantë të flokëve

Admin

Bebe Rexha përkrah boksierin shqiptar, Reshat Mati për meçin e radhës

Admin

Kate Moss dhe vajza Lila, 18 vjeç, ecin në të njëjtën pistë në Javën e Modës në Milano

Admin

Ndërron jetë aktorja e “Batman” dhe “In Like Flint”, Jean Hale

Admin

R.Kelly shpallet fajtor për abuzim seksual, mund të përballet me një dënim prej 10 vjet burgim

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com