22.4 C
Los Angeles
November 30, 2021
DailyNews – MK
Maqedoni

Venko Filipçe: Nuk mendoj për dorëheqje

Shkup, 10 nëntor – Ministri i Shëndetësis, Venko Filipçe nuk mendon për dorëheqje pas ngjarjeve në LSDM.

“Jo, nuk mendoj në atë drejtim”, u përgjigj shkurt Filipçe.

Në pyetjen nëse dikush do të merr përgjegjësi morale dhe penale për tragjedinë në spitalin modular të Tetovës, Filipçe tha se kjo është çështje e Prokurorisë.

Related posts

BDI ka filluar festën në Dibër (Video)

admin

OSBE-ja dhe Agjencia për Rini dhe Sport nisin fushatë ndërgjegjësuese kundër mostolerancës dhe urrejtjes

admin

Qeveria siguroi 284,9 milionë denarë për mbështetje të 1216 punësimeve të reja në sektorin real

admin